ABB
střechy
Miroslav Brause
ABB Střechy
Miroslav Brause & Jiiří Dittrich
Heřmánkovice 187
54984 Heřmánkovice

Tel.: 777 131 141, 777 713 134

 • napište mi
 • zavolejte mi
 • otevři bing v novém okně
 • Materiály a technologie
  V jednotlivých oblastech, kde břidlice z místních zdrojů byla téměř jediným materiálem pro krytinu, se vyvinuly typické druhy krytin. Hlavními faktory, které ovlivnily pokrývače při hledání správných postupů při pokládce jim dostupné břidlice, jsou:
  Historie potvrzuje, že betonové tašky lze bez problémů používat déle než 100 let. Již při výrobě kvalita materiálu převyšuje nejen normou stanovené hodnoty, ale také hodnoty jiných materiálů.
  Betonová střešní krytina KMB BETA je elegantní a přitom vysoce bytelná. Tašky KMB BETA jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. O tom svědčí vzrůstající zájem který nás pasuje do role jednoho z největších výrobců krytiny v ČR vůbec.
  CRC Kanadské bitumenové šindele jsou vyrobeny z vysoce kvalitního přírodního asfaltu zpracovaného technologií oxidace, kterým je nasycena nosná plstěná vložka.
  PLUVITEC Jedná se o špičkové elastomerické plně modifikované hydroizolační pásy s vynikajícimi vlastnostmi vyrobené ze směsi na bázi destilovaného bitumenu a příměsi SBS s hvězdicovitou (alt. kovovou) vazbou.
  «1   2